şehirler arası parça eşya taşıma

Birkaç parça eşyanın bir şehirden başka bir şehre gönderilmesi işlemine şehirlerarası parça eşya taşıma denilmektedir. Özellikle öğrenciler, yazlıkçılar ve memurlar için parça eşya taşımacılığı büyük bir ihtiyaçtır. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak şehirlerarası taşımacılıkta edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübeleri parça eşya taşımacılığı sektöründe de hizmete dönüştürmekteyiz. Koltuk, yatak odası takımı, beyaz eşya ya da daha küçük eşyalarınızı bile bir şehirden başka bir şehre götürmeniz gerektiğinde firmamızla iletişime geçerek eşyalarınızın zarar görmeden istenilen sürede yeni adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız haftanın belirli günlerinde birçok kişinin eşyasını bir araçta birleştirerek nakliye hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede müşteriler için de uygun fiyatlı nakliye hizmetlerimizden faydalanması şansı doğmaktadır.

Kilercioğlu Nakliyat dinamik kadrosu ve geniş araç filosu ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun parça eşyalarınızı en uygun fiyat seçenekleri ile kısa zamanda istenilen adrese ulaştırmaktadır. Parça eşya taşımacılığı için uygulamakta olduğumuz fiyat politikası eşyalarınızın nereden nereye taşınacağı, eşyalarınızın boyutu ya da adedi gibi koşullara bağlı olarak saptanmaktadır. Taşıma konusunda uzman personel ekibimiz tarafından özenle ambalajlanan eşyalarınız titiz bir şekilde taşıma araçlarına yerleştirilmektedir. Parça eşya taşımacılığında tek bir araçta birçok farklı kişinin eşyası olması nedeniyle eşyalar numaralandırılarak herhangi bir karışıklık yaşanması da önlenmektedir. Hatta firmamız teslimat aşamasında da eşyalarınıza zarar gelmemesi için ilk önce indirilecek eşyayı daha kolay alınabilecek bir kısma koyarak disiplinli çalışma koşulunu da ortaya koymaktadır.

Bir şehirden başka bir şehre taşınması gereken eşyalarınız için strese girmenize, bu kadar eşyayı kargo şirketine kadar nasıl taşırım derdi çekmenize gerek yok. Firmamız ayağınıza kadar gelerek eşyalarınızı paketlemekte, eşyalarınızı adresinizden bizzat alarak eşyaların araçlara yerleştirilmesi ile birlikte tüm sorumlulukları da üstlenmektedir. Parça eşya taşıma hizmetlerinde aynı zamanda firmamızın profesyonelliğini ortaya koyan sigorta hizmeti de sunulmaktadır. Eşyalarınızın taşıma esnasında görebileceği herhangi bir olası risk, kırılma ya da kaza durumlarına karşı sigorta hizmeti ile garanti altına alınmaktadır. Parça eşyalarınızı hem fiyat olarak uygun şekilde, hem de en hızlı sürede başka bir şehre ulaştırmak için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmek.

Neden Kilercioğlu Nakliyat?

Kilercioğlu Nakliyat firması parça eşya taşımacılığı alanında sektöre yıllarını vermiş, müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak her konuda profesyonel ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş bir firmadır. Firmamız için öncelikli amaç kaliteli, hızlı, güvenilir ve zamanında teslimattır. İster tek parça eşyanızı, ister birkaç parça eşyanızı firmamıza güvenmeniz halinde ufacık bir eşyanıza dahi aynı kalitede hizmet uygulanır. Firmamız bünyesinde hizmet sunan personel ekibimiz alanında uzman ve deneyimli olmakla birlikte, taşımacılığı üstlenen şoförlerimiz de şehirlerarası taşımacılık alanında gerekli nakliyat bilgi donanımına sahiptir. Kısacası Kilercioğlu Nakliyat parça eşya taşımacılığında Türkiye'nin en kaliteli ve en güvenilir nakliyat firmasıdır.